Upravit stránku

Nabídka pozice fyzioterapeuta/ky

Rehabilitace SAZ s.r.o. hledá do svého týmu kolegu či kolegyni na post fyzioterapeut/ka. Dvousměnný ambulantní provoz, flexibilní pracovní doba. Možnost i částečného úvazku. Nabízíme motivačně nastavené platové ohodnocení. Příslib náborového příspěvku. Podporujeme profesní rozvoj a další vzdělávání.
Rádi se s Vámi setkáme a sdělíme více informací.
Kontaktní osoba: Mgr. Magda Herynková - vedoucí rehabilitace, 731 603 070

Provoz o letních prázdninách

O letních prázdninách je změna provozní doby,každý den od 6.00 do 14.30 hodin.
Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto.
Kolektiv rehabilitace.

Kolenní koloběžky

Utrpěli jste úraz dolních končetin? Jste po operaci kotníku, Achillovy šlachy nebo máte jiné zranění od kolene dolů, které Vám nedovoluje došlapovat dolní končetinou na zem a jste nuceni chodit o berlích? Berle jsou při dlouhodobějším používání fyzicky náročné, omezují Vaši tělesnou mobilitu a při špatném používání mohou způsobit až ochrnutí nervů. Máme pro Vás řešení. Můžete si vypůjčit po dobu Vaší rekonvalescence praktickou a pohodlnou kolenní koloběžku, která Vám umožní snadný pohyb, jak v interiéru, tak v exteriéru, bez většího omezení a námahy.

Nová informace pro pacienty

Od 1. 1. 2021 bude na našem pracovišti v České Třebové každé pondělí od 9 - 15 hodin ordinovat ergoterapeutka Mgr. Hana Zedníčková.
Ergoterapeutickou péči bude také poskytovat v Lanškrouně na adrese Dobrovského 34  ( prostory ortopedické ambulance Mudr. Cvrčka ).
Po dohodě s ergoterapeutkou a Vaším ošetřujícím lékařem lze u některých diagnóz poskytovat ergoterapeutickou péči v domácím prostředí.

Informace pro pacienty

Naše zdravotnické zařízení funguje bez jakéhokoliv omezení. Prosíme naše pacienty,aby nás při zjistění respiračních příznaků telefonicky informovali.
Děkujeme za pochopení

 

Informace pro pacienty

Od 14.4. 2020 se znovu zahajuje provoz naší rehabilitace. Pokud se chcete objednat nebo doobjednat rehabilitace, o které jste přišly z důvodů mimořádného opatření, volejte v uvedené objednávací časy. Děkujeme za pochopení

Nejnovější informace pro naše pacienty

V souvislosti s mimořádným opatřením zavedené vládou České republiky o omezení provádění zdravotních výkonů v rámci plánované péče, se naše zařízení ZAVÍRÁ DO ODVOLÁNÍ.
O dalším postupu Vás budeme informovat prostřednictvím SMS zprávy, našeho webu rehabilitace-saz.cz, facebookových stránek Saz rehabilitace a telefonního čísla 465 531 118.
Děkujeme za pochopení a věříme v brzké shledání.

Kolektiv rehabilitace

 

Důležitá informace pro pacienty

V souvislosti s opatřením, které zavedla vláda České republiky proti šíření koronaviru, se naše zařízení ZAVÍRÁ na dobu 14 dní. O dalším postupu Vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek, facebookových stránek Saz rehabilitace a telefonního čísla 465 531 118.

Děkujeme za pochopení a věříme v brzké shledání.
Kolektiv rehabilitace

Pro naše pacienty

Prosíme pacienty nad 65 let (nejohroženější skupinu), aby zvážili návštěvu našeho zařízení z důvodu prevence šíření nákazy koronaviru....děkujeme za pochopení
Nahoru